ЗАСІДАННЯ СПІЛЬНОТИ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

У понеділок, 13 листопада 2023 року, на базі Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 відбулося засідання практичних психологів та соціальних педагогів Бориславської МТГ. У ході надання супервізійної підтримки педагоги розглянули ряд важливих питань, які стосуються роботи психологічної служби громади. Визначили ключові пріоритети на 2024 рік відповідно до рекомендацій МОНУ.

Набули практичних навичок роботи в автоматизованій інформаційній системі(АІС) «Я-ПСИХОЛОГ», ознайомились з основними напрямками програми та можливостями роботи в цій системі. Спільно з модератором семінару опрацювали такі питання як реєстрація у системі «Я-психолог», аналіз відео-інструкцій по користуванню Програмою, особливості заповнення аналітичних довідок для практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти, методистів та відповідальних осіб за психологічну службу. Ділились досвідом роботи та корисними лайфхаками у проведенні психодіагностики школярів різних вікових категорій.

Було цікаво, змістовно та пізнавально. Дякуємо учасникам за бажання навчатись, Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 – за гостинність.