НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

У четвер, 16 листопада 2023 року, Бориславський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 гостинно відкрив двері адміністраціям закладів освіти громад для проведення спільних навчань з питань перезавантаження НУШ. Учасниками заходу стали директори та заступники директорів Бориславської та Східницької територіальних громад. Категорія учасників не випадкова, адже саме адміністрація закладу освіти є ключовою фігурою у формуванні ефективного освітнього простору, в якому кожен учасник знайде своє місце. Навчання проводила заступник директора Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Оксана ВАЛАГА.

Вибір модельних програм, складання навчальних програм, академічна свобода вчителя, компетентнісний та діяльнісний підходи до навчання учнів, стратегії та інструменти формувального оцінювання — це ті ключові питання, на яких була зосереджена увага педагогів. Спільно опрацювали в групах ряд ситуативних завдань щодо роботи зі шкільною документацією та прийняття обґрунтованих управлінських рішень.

Неформальне, невимушене спілкування відкрило перед групою учасників різні можливі варіанти розв’язання проблем, заради яких зібралися. Дякуємо за співпрацю та бажання крок за кроком модернізувати освіту.