ПОПЕРЕДНІ ЗНАННЯ: КЛЮЧОВИЙ ФАКТОР УСПІШНОГО НАВЧАННЯ

Вчителі інформатики та інформаційних технологій Бориславської територіальної громади мали можливість вдосконалити свої професійні навички під час семінару «Попередні знання. Їх важливість та способи оцінювання. Сучасні інноваційні програми для вчителів». Гостинно учасників заходу прийняв Східницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів.

Ділилися напрацювання та кращими практиками роботи з учасниками семінару запрошені гості – старша викладачка кафедри педагогіки КЗ ЛОР «ЛОІППО» Лілія ПАЛЮШОК та викладачка кафедри педагогіки Надія МАНЬКО. Особливу увагу педагогині акцентували на питаннях, що таке попередні знання та чому вони відіграють ключову роль у навчанні, розглянули методи оцінювання попередніх знань та виокремили найефективніші. Детально зупинилися на сучасних інноваційних програмах.

Приємною несподіванкою було нагородження відзнакою голови спільноти вчителів інформатики та інформаційних технологій Ольги РИДЗАНИЧ за багаторічний внесок зроблений у підтримку Міжнародного конкурсу з комп’ютерної вправності Бебрас. До нагородження педагога було представлено на 20-му ювілейному міжнародному робочому семінарі у Vrnjačka Banja (Сербія). Принагідно зазначимо, що лише п’ять педагогів з України отримали відзнаку такого рівня.

Висловлюємо слова вдячності нашим гостям за цікавий та змістовний семінар, вітаємо Ольгу Львівну із заслуженою нагородою.