ХОДА ВДЯЧНОСТІ ВИПУСКНИКІВ ЗСУ

У 2024 році завершили навчання понад 259 учнів громади. Відзначити цю подію вирішили Ходою подяки захисникам та захисницям, завдяки захисту яких вони змогли закінчити навчання. Пліч-о-пліч під марш «Ми всі одна родина, слава Україні, Героям слава!» у вишитих строях пройшлись середмістям учні, вчителі, батьки, гості. 

Під час урочистостей відбулася церемонія нагородження випускників і випускниць, які отримали золоті та срібні медалі, були багаторазо́вими переможцями та призерами учнівських предметних олімпіад, активними учасниками учнівського самоврядування та волонтерського руху.

З вітальним словом до випускників звернувся міський голова Ігор Яворський: «Уже третій в нашій країні триває повномасштабна війна, десятий – від часу окупації Криму, а насправді – століття ми боремося з одвічним ворогом. Наше майбутнє – це ви, дорогі випускники. У вас є все для того, аби стати успішними: вас добре виховали батьки, педагоги змогли відкрити у вас знання та таланти, а ваша наполеглива праця у навчанні дозволила досягти чудових результатів. А головне, щоб наші Збройні сили дали гідну відсіч окупанту і стали на захист нашої землі й нашого майбутнього, яке ви будете творити. Тож будьте найкращими в обраній справі, здобувайте омріяну професію й гордіться своїм рідним містом та тим, що ви – українці».

Особливу атмосферу свята створили кращі виконавці та хореографічні колективи дитячої школи мистецтв, Центру дитячої та юнацької творчості та Попелівського ЗЗСО І-ІІІ рівнів.

Вітаємо талановитих дітей та вчителів, які розвивали талант у своїх вихованцях, допомагали та розуміли. Нехай у ваших спогадах залишаться тільки найкращі моменти про шкільні роки.